مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

اخیرا تمایل بانوان به انجام انواع جراحی زیبایی زنان بیش از پیش شده است. یکی از رایج ترین و پر طرفدارترین آن ها، لابیاپلاستی واژن است که به زیبایی و جوانسازی واژن کمک می کند.

از جمله مسائلی که برای اقدام به لابیاپلاستی وجود دارد، هزینه لابیاپلاستی است که اکثرا با هم متفاوت می باشد. همین تفاوت اعداد و ارقام با یکدیگر، موجب سردرگمی بانوان و در نتیجه تصمیم گیری سخت برای آن ها می شود. به راستی هزینه این جراحی زیبایی چقدر است؟ هزینه های ارزان را بپذیریم و یا با پرداخت پول بیشتر، نتیجه عمل لابیاپلاستی را تضمین کنیم؟

هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

عوامل موثر بر هزینه لابیاپلاستی

لازم به ذکر است که هزینه لابیاپلاستی، در حالت عادی مشخص نمی باشد و متقاضی باید از سوی پزشک مورد نظر خود، مورد معاینه قرار بگیرد.

بدیهی است که نوع و شدت مشکلی که خانم ها قصد جراحی و از بین بردن آن را با لابیاپلاستی دارند، می تواند در تعیین روش جراحی و به تبع آن، هزینه مورد نیاز برای انجام آن، تاثیرگذار باشد.

لابیاپلاستی معمولا با لیزر انجام می شود و همانطور که می دانید، برندهای مختلفی از لیزر در کشور و سراسری جهان مورد استفاده قرار می گیرند. اما اینکه کدام برند در لابیاپلاستی استفاده شود، می تواند هزینه لازم برای آن را تغییر دهد. چرا که می توان لیزرها را از لحاظ کیفیت، از یکدیگر جدا نمود.

بیشتر بخوانید
واکسن زگیل تناسلی

ناگفته نماند که پیش از هرگونه اقدام برای جراحی، لازم است بیمار تمامی شرایط سلامتی و سوابق بیماری خود را به طور کامل در اختیار پزشک قرار دهد تا پزشک بتواند به درستی تصمیم گیری نماید و مشکلی نیز برای مراجعه کننده رخ ندهد.

فریب اعداد و ارقام را نخورید!

ممکن است بسیاری از افرادی که قصد لابیاپلاستی و هر گونه عمل زیبایی زنان دیگری را که دارند، از تجربیات پزشک مورد نظرشان اطلاعی نداشته باشند. از همین رو صرفا بر این اساس که آن پزشک هزینه ای کمتر یا بیشتر (مطابق با معیارهای فرد) از دیگری دریافت می کند، تصمیم گیری می نمایند و برای لابیاپلاستی اقدام می کنند. اما باید بگوییم که این طرز فکر کاملا اشتباه است. در اصل هر تصمیمی که بر اساس قیمت اتخاذ شود، اشتباه است. به ویژه زمانی که بحث سلامت در میان باشد

بنابراین نمی توان گفت هزینه های گران نشان از کیفیت و توانایی پزشک است پس باید لابیتپلاستی را با هزینه بالا انجام داد تا نتیجه ای مطلوب حاصل شود. در مقابل باید به هزینه های ارزان نیز شک کرد. بنابراین اگر معیارتان برای انتخاب پزشک خوب لابیاپلاستی، هزینه آن است، لازم است هر چه سریع تر تجدید نظر نمایید.

بهترین شیوه تصمیم گیری برای لابیاپلاستی این است که با افرادی که تجربه مشابه دارند، مشورت نمایید و از آن ها در مورد میزان رضایتشان از پزشک معالج، بپرسید. جدای از این پرسش و پاسخ ها، می توانید خودتان شخصا نزد چند پزشک مراجعه نمایید و جلسه ای را به صورت مشاوره گونه با آن ها سپری کنید. در نهایت با جمع بندی تمام این موارد می توانید به یک تصمیم واحد برسید.

بیشتر بخوانید
جوانسازی واژن

لابیاپلاستی می تواند خطر آفرین باشد اگر …

سهل انگاری در انتخاب پزشک برای لابیاپلاستی، می تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد. چرا که اندام تناسلی زنان، نقطه ای حساس در بدن می باشد که باید به خوبی از آن مراقبت کرد.

برخی از خطرات احتمالی که ممکن است پس از لابیاپلاستی رخ دهد عبارتند از عفونت، تورم، کبودی، درد و … . شدت و ماندگاری هر کدام از آن ها، بسته به تجربه و مهارت پزشک، می تواند خفیف و یا بسیار شدید باشد.

دکتر خوب برای لابیاپلاستی در تهران

با توجه به تمام مطالب فوق، باید متوجه شده باشید که هزینه مشخصی برای لابیاپلاستی نمی توان تعریف کرد تا زمانی که متقاضی از سوی پزشک، مورد معاینه قرار بگیرد. یکی از پزشکانی که به عنوان بهترین دکتر جراح زیبایی زنان در تهران مشغول به فعالیت است، دکتر آزاده مهدیان می باشد که سابقه بسیار درخشانی در زمینه لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، سفید کردن واژن با لیزر و … دارد. شما عزیزان می توانید برای برقراری تماس با دکتر از راه های زیر اقدام کنید.

نشانی: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بین شاهین و جنت آباد جنوبی، کوچه بیدار، پلاک 1

تلفن تماس: 02144093233

صفحه اینستاگرام دکتر آزاده مهدیان

Call Now Buttonتماس با پزشک