۰۲۱-۸۸۳۷۱۱۵۸

درباره دکتر آزاده مهدیان

دکتر آزاده مهدیان در سال 1384 موفق به دریافت مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شدند و سپس در سال 1392 با تخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل گردیدند. دکتر مهدیان تحقیقات ارزشمندی را در زمینه درمان تخمدان پلی کیستیک و ناباروری زنان انجام داده اند. ایشان همچنین دارای مدرک تکمیلی لاپاراسکوپی پیشرفته از دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدرک سونوگرافی از انجمن جراحی های کم تهاجمی زنان می باشند.

دکتر آزاده مهدیان عضو انجمن جراحان زنان ایران و همچنین عضو انجمن جراحی های کم تهاجمی زنان می باشند. از جمله افتخارات دکتر مهدیان می توان به “کسب رتبه نخست کاهش آمار سزارین و افزایش آمار زایمان طبیعی در استان لرستان” اشاره کرد.

تحصیلات

دیپلم رشته علوم تجربی اصفهان - ۱۳۷۶
دکترای پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
- ۱۳۸۴
تخصص زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی تهران - ۱۳۹۲
تکمیلی سونوگرافی انجمن جراحی های کم تهاجمی زنان - ۱۳۹۵
تکمیلی لاپاراسکوپی پیشرفته دانشگاه علوم پزشکی تهران
- ۱۳۹۶

دکتر آزاده مهدیان دکتر زنان در غرب تهران با 12 سال سابقه پزشکی در مطب آیت الله کاشانی تهران، مطب شهر ری و سایر مراکز، خدمات درمانی به بیماران ارائه می دهند. برخی از خدمات درمانی که توسط ایشان ارائه می گردد شامل: مشاوره قبل از بارداری، مراقبت های دوران بارداری و زایمان، سونوگرافی، درمان نازایی، درمان اختلالات هورمونی و قاعدگی، استفاده از لیزر Fotona در زیبایی های زنان و درمان بی اختیاری ادرار بانوان، مراقبت های دوران یائسگی، انجام انواع جراحی های زنان مانند لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی و غیره می باشد. دکتر مهدیان اقدامات تشخیصی و جراحی های خود را در بیمارستان های عرفان نیایش، پیامبران، ابن سینا، پارسا، سوم شعبان و ولی عصر ناجا انجام می دهند. شعار دکتر آزاده مهدیان در زمینه سلامت و بهداشت زنان: “سلامتی و نشاط حق هر بانوی ایرانی است.” شما عزیزان می توانید کانال تلگرام “روزهای من” دکتر مهدیان را دنبال کنید.

 

دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران
عضو انجمن متخصصین زنان، مامایی و نازایی ایران
عضو جامعه جراحان ایران

سلامتی و نشاط حق هر بانوی ایرانی است

Call Now Buttonتماس با پزشک